Kategorie

Výrobci

Newsletter

GuitarLife

KORG KRONOS-61 - Workstation

KRONOS je víc než jen nástroj. Je to milník ve vývoji syntézy a pracovních stanic, ztělesňuje nové nápady a přelomové technologie. KRONOS přináší současně několik zvukových generátorů, harmonicky spolupracujících a nové vlastnosti interaktivního představení, jež reflektují způsob, jakým uživatel hraje.

Detaily

Dostupnost: Na dotaz

72 590 Kč

8 výrobků ve stejné kategorii:

Připravte se na super jízdu!


Po dobu téměř půl století Korg určuje standard technických inovací, díky dobré správě a špičkovému zvuku. Korg vytvořil celé kategorie hudebních produktů a je také autorem několika špičkových syntezátorů a klávesových nástrojů, které patřily mezi nejlepší, byly oblíbené hudebníky na celém světě. V r. 1988, Korg definoval kategorii Workstation, svým revolučním modelem M1. Dnes, v r. 2011, Korg opět definuje a utváří hudební pracovní stanici s revolučními schopnostmi hardware nástroje, překonávající požadavky moderního hráče: uvádí KRONOS Music Workstation.


KRONOS vlastnosti

Pracovní stanice nové generace, s pokročilými schopnostmi
9 zvukových generátorů, z nichž každý zahrnuje jedinečné technologie tvorby zvuku (viz výpis níže)
16-part kombinace umožňuje fungovat všem generátorům perfektně a harmonicky spolupracovat, funkce Dynamic Voice Allocation udržuje stále dostatečnou polyfonii.
Nástroj je dostupný ve verzích 61, 73 a 88 kláves
73 a 88-klávesové modely jsou vybaveny nejlepší klaviaturou RH3 Graded Hammer Action Korg
61-klávesový model si vypůjčil reaktivní akci kláves od nástroje Korg M3-61
Vyčerpávající rozhraní, kterému vévodí nový a rozměrný 8” TFT TouchView™ displej
Modul Virtual Memory Technology (VMT), vybavený rychlou SSD (Solid State Disk) pamětí, nabízí vysokou polyfonii a masivní, ultra-dlouhé, nepřerušované samply, něco takového jste dosud u hardware nástroje nemohli slyšet
Smooth Sound Transition (Plynulý přenos zvuku): tato často požadovaná vlastnost umožňuje podržet nebo prodloužit tóny a udrží je znějící i při změně zvuku či režimu.
Režim Set List: Zorganizujte si programy, kombinace a songy, které potřebujete při představení, v jednom přehledném okně – včetně technických poznámek!
Můžete použít až 16 efektů špičkové kvality současně, každý z nich odpovídá samostatnému procesoru
12 Inzertních efektů
2 Master efekty
2 Total efekty
Sekvencer ve výbavě nabízí 16 MIDI stop + 16 audio stopy (v kvalitě 24-bit, 48kHz)
Open Sampling System – bleskové samplování a přesamplování v jednom režimu
Programy, kombinace nebo sekvencer.
Sofistikovaná technologie KARMA® generuje nekonečné obměny frází pro živé hraní, hudební efekty a doprovodné stopy, čímž podněcuje vaši kreativitu
Rozšířená bicí stopa slouží pro doprovodné groovy a inspiraci
Signované zvuky, vytvořené podle pokynů světových muzikantů
Hra skončila

KRONOS je víc než jen nástroj. Je to milník ve vývoji syntézy a pracovních stanic, ztělesňuje nové nápady a přelomové technologie. KRONOS přináší současně několik zvukových generátorů, harmonicky spolupracujících a nové vlastnosti interaktivního představení, jež reflektují způsob, jakým uživatel hraje. Především platí, že KRONOS nabízí zdánlivě nevyčerpatelné množství dech beroucích, velkolepých zvuků. Připravte se na pořádnou jízdu!

Devět generátorů; zvukový vesmír

KRONOS zapřáhl devítispřeží individuálních zvukových generátorů do jednoho nástroje, přičemž každý z nich nabízí ty nejlepší dostupné techniky tvorby zvuku dnešní doby. Společně však tvoří nejenom významný tým s odkazem na Korga, ale představují kompletní historii elektronických keyboardů vůbec. Připravte se na klasické zvuky nadčasových nástrojů, jedinečné zvuky, které kdysi vyděsily celý svět a také nové zvuky, jaké jsou možné až za současných podmínek.

Pracovní stanice nové generace pro živé hraní, produkci i zvukový design

KRONOS Music Workstation je jedinečným nástrojem, určeným pro muzikanty, hrající naživo, pro umělce ve studiu i počítačovou produkci, ale také pro hudebníky a zvukaře, kteří potřebují vynikající syntezátor. Při vývoji KRONOS jsme vyslechli spoustu muzikantů a jejich požadavky. A KRONOS je přináší.

LIVE – pro živé představení
KRONOS nabízí absolutně nejlepší zvuky klávesových nástrojů, přesně a věrně reaguje na techniku hry hudebníka. Rozměrný ovládací panel je vybaven joysticky, slidery, knoby, přepínači, ribbon kontrolerem, programovatelnými pedály a samozřejmě i vyšším rozlišením barevného TouchView™ displeje. Mezi novými vlastnostmi je náš jednoduchý režim Set List, určený pro zadávání songů, výběr zvuků a dále funkce Smooth Sound Transition. K tomu jsme přidali nejlepší RH3 klaviaturu oběma modelům 73 a 88 kláves, kvůli spolehlivému hraní; 61 klávesová verze sdílí reaktivní akci klaviatury nástroje Korg M3-61.
PRODUCTION – uspokojí producenta, zvukového inženýra i hudebníka
Pro řadu lidí je studio místem, kde dokončují svou práci, od určení stop, přes budování vynikajících groovů, až po výrobu soundtracku pro dnešní mediální svět. Pro tyto lídry kreativity, Korg vybavil KRONOS pracovní stanici 16-stopým sekvencerem s MIDI stopami a 16 audio stopami, systémem Open Sampling, okouzlujícími hi-fi efekty, ale také integrací plug-inů bez nutnosti vypínání, a to pro řadu známých platforem DAW. Samozřejmě je KRONOS vybaven fenomenálním zvukem, dynamickými bicími a působivou sadou špičkových zvukových efektů. Přidejte k tomu možnost využití KARMA, bicí stopy a RPPR sekvenceru, a výsledkem je mimořádně rychlý a bohatý proces hudební tvorby.
SYNTHESIS – programování je pro nadšence a zvukové designéry hračkou
Kromě toho, že je špičkovou pracovní stanicí Korg, má KRONOS také v krvi vyhovět programátorům, zvukovým designérům a nadšencům syntezátorů, těm muzikantům, kteří se snaží převádět své sny z kosmu na zvuk, úpravou parametrů, kterými zviditelňují neviditelné zvuky z éteru. KRONOS znovu křísí počáteční sen Korg, který je jádrem syntézy: osvěžení a potěšení při tvorbě nových zvuků, jaké dosud nikdo nikdy neslyšel! Několik exkluzivních technologií Korg u generátorů syntezátoru zaručuje zcela výjimečný výsledek – VMT (Virtual Memory Technology); CMT (Component Modeling Technology); Physical Modeling, Digital Synthesis, Wave Sequencing, MDS (Multi-Dimensional Synthesis); KARMA® a další!
Devět generátorů syntezátoru v jednom nástroji

KRONOS obsahuje devět speciálních syntezátorů/zvukových generátorů. Každý z nich je v podstatě samostatným nástrojem, KRONOS využívá jejich společný výkon v jednom integrovaném hudebním nástroji. Dynamická alokace hlasu a nové technologie umožňují všem generátorům plynule sdílet stabilní, rozšířenou hardware platformu. Výsledky jsou pak ovšem velkolepé.

SGX-1 Premium Piano
Piano sound engine
Ještě na žádné pracovní stanici jste neslyšeli piana, jaká umí KRONOS. Aby přesně nasnímali bohatý charakter koncertního křídla, zvukaři Korgu opustili omezené stávající metody samplování a čerpali z výhod technologie Virtual Memory Technology (VMT), takže vzorky se přehrávají přímo z interního, vysokokapacitního Solid State disku (SSD). Zvukový generátor SGX-1 Premium Piano nabízí dvě speciální křídla, bohatý zvuk German D piana a robustní model Japanese C. Každý z nich má špičkové, nepřerušované stereo samply, nasnímané v osmi dynamických úrovních pro každou jednu klávesu. Mimořádná pozornost byla věnována pečlivému uchování realistického a vřelého pianového zvuku, což zahrnuje samplování také reprodukci rezonancí těla křídla, ale také mechanického šumu, který se objeví, kdykoliv stisknete a uvolníte klávesy nebo damper pedál. Prazákladem veškerých klávesových nástrojů je piano, SGX-1 engine proto umožňuje KRONOS věrně předat jeho ideální zvukové vlastnosti.

EP-1 MDS Electric Piano
Electric piano sound engine
Náš nový EP-1 zvukový engine je vyhrazen věrné reprodukci šesti nejpopulárnějších klasických, elektrických pian. Technologie MDS (Multi-Dimensional Synthesis) eliminuje přechody mezi přepínanými samply a odstraňuje nepřirozené chování smyček samplů. Rovněž nabízí uživateli jedinečné ovládání jeho kladívek, tyček a šumových prvků, které jsou pro nadčasový charakter elektromechanických nástrojů klíčové. MDS zvuky reagují plynule na jemné dotyky prstů kláves. Tato technologie také dodává vynikající dynamický rozsah – dalece přesahující to, co byste čekali od digitální technologie – takže energie vrcholných pasáží je provedena zcela přesně. Každý ze šesti modelů elektrického piana nabízí realistickou simulaci zesilovače, kabinetu, reproduktorů a dokonce i jemných vintage efektů, které dávají originálním nástrojům jejich specifický zvuk. Od zvuku přes dotyk, až po efekty, každý prvek byl v tomto balíčku vyladěn, a tak nabízí jedinečný zážitek hry na elektrické piano.

CX-3 Tonewheel Organ
Tonewheel organ sound engine
Originální Korg CX-3 combo varhany byly v prodeji v r. 1980. Milovali je muzikanti po celém světě, takže tyto klasické varhany se na scéně objevily znovu v r. 2000 jako nový produkt pod stejným jménem, ale s využitím nejnovější technologie doby, takže věrně modelovaly tonewheel varhanní zvuk. U KRONOS, engine CX-3 přesně modeluje tento klasický tonewheel nástroj. Vlastní technologie Korg byla využita pro perfektní reprodukci lampového zesilovače a efektů, jako Vibrato/Chorus a “nezbytného” rotary reproboxu. Dokonce i nestabilita, záhyby, ucházení a šum tonewheel koleček bylo důkladně analyzováno a modelováno. Využijte výhody exkluzivního režimu EX Korg a přepněte z 9 na 18 táhel (13 stopáží plus 5, definujících perkusní zvuk) a generujte ještě bohatší a podrobnější zvuky. Varhanní zvuky, jak je znáte z legendárních skladeb – některé nahrané původními umělci – jsou nyní k dispozici ve vašem nástroji. Nebojte a vyzkoušejte si tyto klasické varhanní zvuky, znovu probuzené pro tyto dny.

HD-1 High Definition Synthesizer
Klíčové zvuky PCM, samplování a Wave sekvencer ve zvukovém modulu
Nazvali jsme HD-1“High Definition”, kvůli jeho špičkovému zvuku, který má svůj počátek při přehrávání samplů v oscilátorech Korg, celopásmových, multirežimových rezonančních filtrech a mimořádně rychlých a plynulých obálkách i LFO. Tedy ještě jednou, naše paměť SSD a Virtual Memory technologie (VMT) dávají HD-1 přístup k obrovskému množství samplů – řádově gigabytů – než by bylo normálně přístupných v interní paměti. HD-1 je vybaven všemi podstatnými zvuky, mimořádně podrobnými, od orchestrálních přes classic rock až po hip-hop, vše ihned po ruce. Mohutná zásoba samplů, v paměti KRONOS, je nesrovnatelná s jakýmkoliv z předchozích hardware syntezátorů nebo samplerů, a hodí se skvěle pro film, video i práci se zvukovými efekty. 

Wave Sekvencer
Poprvé byl uveden v Korg WAVESTATION a najdete jej také zde, jako součást HD-1; Wave sekvence přehrávají série samplů v čase, takže vytváří speciální rytmické plochy nebo plynulé, komplexně rozvíjené zvuky. Navíc, modulované výstupy step-sekvenceru umožňují Wave sekvenceru ovládat libovolný parametr programu, který lze modulovat.

Ambient Drums
Zvukový generátor HD-1 rovněž zahrnuje "prostorové bicí". Využijte těchto obsahově bohatých samplů a tvořte neuvěřitelně realistické bicí party. Ambient Drums jsou vybaveny dvěma sadami. Každá z nich využívá sadu různě polohovaných mikrofonů, které snímají celou sadu (se za/vypnutým virblem) i jednotlivé úhozy. Zvuková architektura HD-1 umožňuje uživateli míchat přímý a prostorový zvuk bicích ve vrstvách, a tak doplnit finální podobu vašim stopám.

AL-1 Analog Synthesizer
High-fidelity analog modeling sound engine
Plně vybavený AL-1 má stejně skvělý, analogový modelingový sound engine, jaký byl poprvé uveden v Korg OASYS, v Open Architecture Synthesis Studio v r. 2005. Jeho patentované oscilátory s ultra nízkým chybováním vzorkování (díky zcela odlišné technologii než HD-1) dokáže vzkřísit výkon a slávu reálné analogové syntézy — bez artefaktů, tak nechvalně známých u levných nástrojů. Morphing vzorků umožňují měnit tvar akce oscilátoru v reálném čase. Modeling rezonance umožňuje volit mezi zvukem klasického filtru a mimořádně flexibilním MultiFiltrem, a tvořit tak vlastní, hybridní tvar průběhu filtru. Tvrdá synchronizace, analogový FM, drive, podpora basů a kruhová modulace nabízejí množství možnosti tvarování zvuku.

MS-20EX Legacy Analog Collection
Analog modeling sound engine
MS-20 byl uveden na trh v r. 1978, v jednotném duchu 37-klávesové klaviatury a vertikálním ovládacím panelem, snadno dosažitelný i pro ty, kdo byli zbláznění do drahých a gigantických syntezátorů, ve velikosti nábytku. Svým hutným a solidním zvukem, agresivními filtry a výbavou komplexních patchů, které zahájily prakticky neomezený potenciál při tvorbě zvuků, uchvátila osobitost MS-20 bezpočet syntezátorových nadšenců. Díky CMT (Component Modeling Technology) Korg, MS-20EX věrně reprodukuje MS-20, přičemž dramaticky rozšiřuje jeho možnosti tvorby patchů, funkcemi na panelu. Můžete modulovat filtry pomocí frekvenčně řízených oscilátorů a změnit tak audio vstupy na řídící signály, všechny originální knoby můžete ovládat pomocí modulačních zdrojů, včetně přídavných obálek, LFO a kontrolerů, v reálném čase. To bylo vždy snem všech, kdo se snažili vylepšit zvuk, leč i bez patchů na panelu, MS-20EX umí tvořit vzorky s jedinečným, agresivním zvukem — velkou měrou svými špičkovými filtry, které jsou kompletně odlišné od těch, které znáte z AL-1 nebo PolysixEX. A samozřejmě, že je KRONOS nyní především polyfonní.

PolysixEX Legacy Analog Collection
Analog modeling sound engine
Polysix se objevil poprvé v r. 1981, kdy nabízel šestihlasou polyfonii, programovou paměť a překvapivě příjemnou cenovou hladinu. Díky svému samostatně oscilujícímu 4-pole filtru, plynulému, analogovému oscilátoru a sub-oscilátoru a svěžímu efektu Chorus/Ensemble, PolysixEX rozšiřuje možnosti originálu celou řadou kreativních způsobů. Smyčce a pady, které byly hlavní zbraní Polysix, oceníte, jakmile budete potřebovat zvuky raných 80-tých let. Klasický arpeggiator, který byl ve výbavě originálního Polysix, zde najdete také. Přidali jsme modulaci každého kontroleru na čelním panelu, takže získáváte množství zvuků, které u originálu nebyly vůbec možné. Jsou rovněž mimořádně vhodné pro ovládání funkcí Tone Adjust u KRONOS, takže pomocí knobů, sliderů a spínačů máte k dispozici prakticky všechny kontrolery originálního Polysix. Jako bonus, je zde také mimořádně vysoká polyfonie.

MOD-7 Waveshaping VPM Synthesizer
VPM/Waveshaping/PCM processing sound engine
Kombinace Variable Phase Modulation (VPM), tvarování vzorku, kruhové modulace, samplů i subtraktivní syntézy, plus modulární systém patchů na panelu, to je MOD-7. Výjimečně univerzální, nabízí cokoliv od klasických FM keyboardů, zvonů a basů (včetně schopnosti importovat zvuky z vintage DX syntezátorů) do rytmických ploch a třpytivých, impozantních padů. “Neskutečné” možnosti práce se samply, s neuvěřitelnou flexibilitou a výkonem, umožňuje vytvořit mimořádně členité prostředí pro zpracování: kombinace několikastupňových filtrů, tvarování vzorků a kruhovou modulaci – dokonce využít samply jako FM modulátory – vše pod jedním patchem, přesně dle potřeby.

STR-1 Plucked String Synthesizer
Physical modeling sound engine 
Na základě know-how fyzikálního modelingu, který Korg vyvíjí již řadu let, také tento zvukový modul, využívající modeling drnkacích strunných nástrojů, těží z nejmodernějších technologií. STR-1 pracuje se skvělými zvuky, jež reagují na vaši hru, což je zpravidla obtížné reprodukovat pro PCM zvukový engine. To zahrnuj akustickou kytaru, elektrickou kytaru, čembalo, clavinet, harfu, zvony a etnické nástroje. Dále STR-1 pracuje se zvuky, které využívají fyzikální zákony, ale ve skutečnosti fakticky neexistují. Můžete hrát harmonické na kovové tyčky, “připojené” k pianu nebo zpívat kytarovou strunou; to vše je u STR-1 možné. Můžete také zpracovávat samply a živé audio vstupy pomocí fyzikálních modelů — včetně audio zpětné vazby z efektů KRONOS! Zatímco některé enginy KRONOS se vracejí v čase, jeden z nich postupuje do budoucnosti a umožňuje tak programátorovi syntezátoru vystavět zcela nové zvuky.

Přispění špičkových umělců

Abychom využili potenciálu všech devíti zvukových generátorů, Korg povolal vyhlášené hudebníky a s tímto týmem, dle jejich rady upravil zvukový design, s ohledem na individuální nápady. Tito světoví hráči věnovali svůj čas, energii a kritickým poslechem nám pomohli dotáhnout k dokonalosti zvuky, jaké ještě nikdo neslyšel! Některé signované zvuky jsme otestovali, posoudili je a zařadili, a to od umělců známých jmen - Jordan Rudess, Russ Ferrante, Lyle Mays, George Duke, Tom Coster, Jeff Lorber, Frank McComb, John Novello a několika dalších, známých svým seriózním přístupem ke zvuku a náročným sluchem.

Skvělá pracovní stanice Korg zahrnuje to vše

Přibalen má neomezený zvukový potenciál, jelikož KRONOS je mnohem více než jen syntezátor. KRONOS má ve výbavě veškeré doplňky, které jsou vyžadovány od moderní pracovní stanice plus mnohé další. Od hudební produkce po živé představení, KRONOS Music Workstation integruje celou řadu špičkových vlastností v jednom spolehlivém nástroji. Pod kapotou všech devět generátorů sdílí stejný hardware, nejde o nezávislé karty, limitované polyfonií — bez nutnosti “přetaktování CPU”. KRONOS dynamicky alokuje výkon mezi generátory podle vaší hry, automaticky a v reálném čase a nabízí tak integrální zkušenost, jakou žádný počítač nemůže nabídnout. Kromě toho, KRONOS funguje bez problémů také jako plug-v celé řadě populárních DAW, takže vaše studio získává nativní, bezprecedentní zvukový výkon.

KARMA
Poprvé se Karma Music Workstation Korg objevil v r. 2001, a od té doby tato revoluční algoritmická technologie trvale slouží a vyrábí sofistikované fráze, bicí groovy a rozvinuté doprovodné stopy. Na základě hraných not, akordů a intuitivních operací s knoby, slidery a spínači, vyrobíte snadno hudební efekty, které překračují vše, co si jen můžete představit. Nyní, jako výrazně pokročilá druhá generace s novými vlastnostmi, jako jsou KARMA Wave-Sequencing, mapování not a 8 scén na vrstvu, je KARMA standardním vybavením nového nástroje KRONOS. Rozšiřuje vaši koncepci songu a bude mimořádným přínosem vašich živých představení. 
* KARMA®(Kay Algorithmic Realtime Music Architecture) a KARMA Logo jsou registrovanými obchodními známkami, reprezentujícími patentovanou technologii, licencovanou od Stephen Kay, Karma Lab LLC, www.karma-lab.com
Bicí stopy 
KRONOS rovněž nabízí funkci Drum Track, převzatou z hudebních stanic M3 a M50. Bicí stopy mohou obsahovat cokoliv od jednoduchých referencí rytmu, přes náznak rytmické stopy, až po plnou bicí stopu hudební produkce. KRONOS nyní zahrnuje profesionální bicí performance od umělců jako je Ricky Lawson, schopných generovat groovy reprodukcí specifického funkcí pro bubeníka. Aplikace a doplňky této vlastnosti jsou více než štědré. Bicí stopa dalece přesahuje běžné rytmery a je schopná pracovat i samostatně.
Otevřený systém vzorkování 
Bez rozdílu v režimech Program, Combination nebo Sequencer, využijete KRONOS ke vzorkování externího audio zdroje, nebo přesamplování hry na KRONOS samotný. User samply můžete editovat operacemi jako truncate, normalize, time stretch či time slice. Editované samply pak lze exportovat ve formátu AIFF nebo WAVE. Můžete dále načítat externí samply ve formátech AIFF, WAVE, SoundFont 2.0 a AKAI S1000/3000 z USB paměti. Pouhým načtením samplů, vytvořených dříve v jiných nástrojích, nebo v PC, nastavíte hudební produkční systém u KRONOS – bez dalšího vybavení.
16-stopý MIDI sekvencer / 16-stopý audio rekordér 
KRONOS je vybaven sekvencerem/nahrávací sekcí, která nabízí jak 16 MIDI stop, tak 16 audio stop, skvělý zdroj pro spolupráci skvělé hry a vynikající produkce. MIDI sekvencer usnadňuje zachycení myšlenky, inspirace a profesionálních frází pomocí funkcí KARMA, Drum Track nebo RPPR (Realtime Pattern Play/Recording). 16-stopý audio rekordér ukládá současně až čtyři stopy 16-bit/24-bit nekomprimovaných dat, na vzorkovací frekvenci 48kHz. Hrajte podle nahraných stop, přidejte efekty a výsledek přesamplujte do KRONOS samotného, do souboru WAVE, přímo na stopu. Během vyladění stop, neváhejte využívat funkcí automatizace mixu a editace, např. copy, paste a normalize, dle svých představ. Zapojte USB CD vypalovačku a sestavte si své album přímo na TouchView displeji!
Sada efektů špičkové kvality – až 16 efektů současně 
KRONOS je vybaven 16 interními efekty, které dodají vašim zvukovým kreacím tu správnou údernost. Každý ze 12 inzertních efektů lze aplikovat na individuální nebo vícenásobné zvuky v kombinacích, nebo na jednu či několik stop sekvenceru. Kromě toho lze aplikovat dva Master efekty jako Send 1/2 a dva Total efekty na všechny stopy ve finálním stupni úpravy zvuku. Každý efekt nabízí 185 speciálních efektových typů, jež pokrývají veškeré možné potřeby zvukových úprav. Příklady zahrnují reverb, chorus, delay, guitar amp a modeling kabinetu ve vysokém rozlišení, dokonce i vocoder. Každý efekt je vybaven 72 nastavitelnými parametry, a dále řadou možností modulace v reálném čase, takže jsou mimořádně všestranné. Nezávislý 3-band EQ je zde pro každý timbre, pro každou stopu sekvenceru i pro každou audio stopu, s vyvážením jemných zvukových nuancí nebo jemné úpravy celkového zvuku.
Obrazovka Set List nabízí výběr stiskem tlačítka, bez ohledu na režim 
Nová obrazovka Set List umožňuje bleskově vyvolat oblíbené programy, kombinace nebo data songu stiskem jediného tlačítka, v každém režimu. Je zde 128 pamětí pro Set List a v každé je 128 slotů. 16 těchto slotů se objeví v okamžiku stisku tlačítek na displeji TouchView, barevné kódování zaručuje viditelnost i na temném pódiu. To se skvěle hodí při živém hraní nebo při produkci v akci. Můžete si rovněž uchovat vlastní poznámky, na stránce Set List, např. o tónině songu. Set List dále nabízí stereo grafický EQ pro finální stupeň, na hlavním audio výstupu, který využijete při kompenzaci akustického charakteru v daném místě.
Plynulé zvukové přechody eliminují výpadky při změně zvuku


Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Je nám líto, pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou vkládat komentáře.

Košík

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

Košík K pokladně

Kontaktujte nás

Na linku pro zákazníky volejte
v pracovní dny od 10 do 19 hod.

Tel.: 224222500

Kontaktujte nás
emailem