Logo
Po-Pá 10-19, So 10-15
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
01.09.2023
Cort Meta
Nová generace modelu Matthew Bellamy (Muse) signature elektrické kytary vyrobené ve spolupráci s kytarovou dílnou Manson Guitar Works®...Více číst celé
24.08.2023
Alhambra 2CA klasická kytara
Španělská klasická kytara určena především žákům hudebních škol a začínajícím hráčům...Více číst celé
23.08.2023
Flight Peter Moss Signature EQ-A Tenorové elektroakustické ukulele
Peter Moss Signature je tenorové ukulele vytvořené pro britského firemního hráče značky Flight...Více číst celé
Zobrazit všechny novinky
 1. Úvod
 2. Kytary
 3. Kytarová komba
 4. Boss Katana 50 MkII kytarové kombo

Boss Katana 50 MkII kytarové kombo

Katana MkII pozvedla uznávanou sérii kytarových zesilovačů na novou úroveň a její jádro vylepšuje o více zvuků, více efektů a více funkcí. K dispozici... celý popis
Dostupnost
na dotaz
6 690 Kč
5 529 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Výrobce:Boss
Kompletní specifikace

Katana MkII pozvedla uznávanou sérii kytarových zesilovačů na novou úroveň a její jádro vylepšuje o více zvuků, více efektů a více funkcí. K dispozici jsou teď nové variace pro všech pět typů zesilovače, čímž se počet možností zdvojnásobuje. Všechny vestavěné kategorie efektů se rozrostly ze tří na pět, na výběr tak je ještě více možností pro zpracování v reálném čase. Zlepšila se i funkčnost – mezi změny patří vstup Power Amp pro modelery a multiefekty, aktualizovaný editační software a mnoho dalších vylepšení.

 • Katana-50 MkII Hlavní funkce
 • Pódiový kombo zesilovač s výkonem 50W a zakázkovým 12“ reproduktorem
 • Technologie Tube Logic pro prvotřídní výkon, výrazný charakter a ostrou průraznost
 • Pět jedinečných typů zesilovače (Clean, Crunch, Lead, Brown a Acoustic) plus nové variace každého z nich
 • Pět nezávislých sekcí pro efekty (Booster, Mod, FX, Delay a Reverb), tři volitelné variace každého z nich
 • Speciální Pedal FX pro pedálový Wah nebo Pedal Bend
 • Aktualizovaný software BOSS Tone Studio pro přizpůsobení zvuku s více než 60 různými efekty BOSS, ekvalizéry pro kanály i celkový zvuk, nastavitelné směrování zvuku a mnohem více
 • Vstup Power Amp In pro předzesilovače, modelery a multiefekty
 • Čtyři paměti pro ukládání a rychlé vyvolání všech nastavení zesilovače a efektů
 • Funkce Power Control umožňuje vytvoření „nakopnutého“ zvuku a odezvy i při nízké hlasitosti
 • Tři možnosti nastavení Cab Resonance (Vintage, Modern a Deep), na výběr v BOSS Tone Studio
 • Emulace kabinetu ozvučeného mikrofony s USB, výstupy Phones/Recording, tři nastavení Air Feel v BOSS Tone Studio
 • Připojení až dvou pedálových spínačů či Expression pedálu na zadním panelu  
 • Profesionální nastavení dostupné na BOSS Tone Central

 

 • Prvotřídní série Katana MkII přebírá štafetu přímo od první generace a staví na stejných základních tónech a funkcích, které z původní série učinily celosvětový hit. Pokud jste si původní zesilovače Katana oblíbili, sérii Katana MkII si zamilujete. A pokud je to vše pro vás novinka, připravte se na zvuk, feeling a všestrannost, která jde daleko za hranice své cenové kategorie.
   
 • Pět základních typů zesilovače série Katana MkII nabízí vše od autentických retro tónů až po moderní zvuky High-GaiN a navíc i typ optimalizovaný pro elektroakustické kytary. Tyto typy jsou nyní rozšířeny o nové variace, které vám nabízejí širší paletu zvukových možností, s nimiž si snadno vytvoříte svůj vlastní styl.
   
 • Katana MkII nyní obsahuje pět kategorií simultánních efektů a výkon napěchovaného pedalboardu tak máte k dispozici přímo v zesilovači. Sekce Independent Booster, Mod, FX, Delay, a Reverb mají každá tři výchozí variace, takže nabízejí celkem 15 efektů už připravených k použití. Připojením k BOSS Tone Studio můžete zajít ještě hlouběji – sekce si můžete přizpůsobit pomocí 60 různých typů efektů, změnit pořadí se čtyřmi různými řetězci a mnohem více.
   
 • Série Katana MkII využívá technologii BOSS Tube Logic a poskytuje tak autentickou charakteristiku zkresleného výstupu klasických lampových zesilovačů. Zvuk a feeling je tak s vyšší hlasitostí sytější a citlivější. Avšak na rozdíl od klasických lampových zesilovačů je u modelů Katana MkII s funkcí Power Control snadné najít ideální nastavení, aniž by vás vyhodili z kapely či z domu. Stačí snížit celkovou hlasitost podle potřeby a užívat si inspirativní, plný zvuk, ať už hrajete u sebe v pokoji nebo na pódiu.
   
 • Katana-50 MkII je parádní samostatný zesilovač, ale vyniká i jako kabinet pro váš oblíbený předzesilovač, modeler nebo multiefekt. Připojení do Power Amp IN na zadním panelu obejde předzesilovač a efekty modelu Katana MkII, takže se dostanete přímo do sekce Tube Logic a funkci Power Control. A díky BOSS Tone Studio lze vstup optimalizovat přímo pro vaše vybavení díky High-Pass filtru a nastavitelnému Gain. 
   
 • Jednou z nejvýznamnějších funkcí Katana-50 MkII je možnost uložit oblíbené nastavení typů a efektů v pamětích Tone Setting a okamžitě ho vyvolat. Po výběru zvuku pomocí panelových ovladačů můžete zvuk jednoduše uložit do vybrané paměti krátkým podržením tlačítka. K dispozici jsou čtyři paměti Tone Settings (dvě banky po dvou) a vybírat z nich můžete přímo z panelu. Připojit můžete i externí pedálový spínač a pohodlně jím ovládat efekty.
   
 • Zesilovač Katana-50 MkII je vybaven USB a sluchátkovým/nahrávacím výstupem se simulací kabinetu ozvučeného mikrofony, takže můžete poslat zvuk zesilovače do počítačového DAW nebo sluchátek. Zvuk jde tvarovat pomocí tří různých nastavení Air Feel dostupných v programu BOSS Tone Studio. Model podporuje provoz pomocí dvoukanálového USB a můžete tak využít skutečné stereo s mnohými efekty modulace, Delay, Reverb a ekvalizéry modelu Katana.
   
 • Se zesilovači Katana MkII se vylepšení dočkal i software BOSS Tone Studio. Rozhraní se teď pyšní svěžím vzhledem a na hlavní obrazovku se přesunula celá řada parametrů pro rychlejší práci. K dispozici je i speciální kategorie Pedal FX, takže přiřazení efektů Wah a Pedal Bend připojenému Expression pedálu je hračka. A pokud jste majitelem modelu Katana první generace, můžete si importovat své vlastní patche a používat je i s modely Katana MkII.

 

Zboží zařazeno v kategoriích